Interkomy motocyklowe

Interkomy motocyklowe to prawdopodobnie najlepszy sposób na komunikację pomiędzy poszczególnymi członkami kolumny motocyklowej. Te niewielkie urządzenia umożliwiają porozumiewanie się w każdych, nawet najbardziej nietypowych warunkach. Nasza oferta obejmuje zarówno interkomy motocyklowe działające w technologii Bluetooth, pozwalające na komunikację pomiędzy kierowcą a pasażerem lub maksymalnie kilkoma partnerami podróży, jak i zestawy korzystające z technologii DMC, które umożliwiają połączenie nawet kilkunastu motocyklistów na odległości kilku kilometrów (bez zakłóceń). Proponowane interkomy pasują praktycznie do każdego kasku. Są wodo- oraz pyłoodporne, dzięki czemu sprawdzają się podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Słuchanie muzyki w intercomie? To możliwe!

Po kilku latach jazdy na motocyklu każdy ma ochotę na jakąś zmianę. Prawdopodobnie najlepszym urozmaiceniem długich godzin na trasie będzie możliwość słuchania ulubionych kawałków przez interkom motocyklowy. Nasze produkty można podłączyć za pomocą Bluetooth do urządzeń audio oraz do smartfonów. Technologia Bluetooth 3.0 gwarantuje szybki transfer danych, a co z tego wynika – krystalicznie czysty i nieprzerwany dźwięk.

Żeby zatrzymać muzykę albo puścić kolejny utwór, nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Bluetooth AVRCP umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaczem. Możesz puścić muzykę, zatrzymać ją, a także wybierać te piosenki, na które masz w danej chwili ochotę.

Zestaw głośnomówiący

Interkomy, które znajdują się w naszej ofercie, można sparować z telefonem komórkowym. Dzięki temu nie musisz zjeżdżać na pobocze, by prowadzić ważne rozmowy. Co więcej, jeśli korzystasz ze służbowego smartfona, to możesz go podłączyć do interkomu jako drugie urządzenie. W ten sposób nie ominą Cię ani sprawy prywatne, ani biznesowe.

Z naszymi interkomami nigdy się nie zgubisz!

Za godzinę masz ważne spotkanie, jednak nie znasz dobrze trasy. W pewnym momencie przejeżdżasz zjazd i znajdujesz się w kompletnie nieznanym Ci miejscu. Musisz się zatrzymać, wyjąć telefon i sprawdzić drogę. Ta niepotrzebna pomyłka kosztuje Cię kolejne minuty, a czas mija… To sytuacja, która przydarzyła się chociaż raz każdemu kierowcy. Teraz możesz jej uniknąć, podłączając telefon do interkomu motocyklowego. Smartfon za pomocą systemu głośnomówiącego będzie podawać Ci informacje o trasie, a Ty będziesz mógł bez pośpiechu dojechać na czas we właściwe miejsce.

Interkomy od renomowanych producentów

Oferujemy estetyczne, wysokiej jakości interkomy od renomowanych producentów. Motocykliści mogą wyposażyć się w urządzenia takich marek jak: Sena, Freedconn, Cardo, Midland, czy HJC. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb możesz wybrać odpowiedni model sprzętu. W asortymencie znajdują się kompaktowe urządzenia, których montaż nie jest skomplikowany i nie zajmuje wiele czasu.

Proponowane interkomy są proste w obsłudze i wyposażone w wiele ciekawych funkcji. Producenci urządzeń zadbali m.in. o:

  • wysoką jakość dźwięku;
  • wysoki poziom wodoodporności;
  • duży zasięg;
  • baterie o szybkim czasie ładowania;
  • automatyczne dostosowywanie głośności dźwięku.

Dzięki tym urządzeniom odbierzesz połączenie, posłuchasz ulubionej muzyki i skorzystać z nawigacji GPS. Zapoznaj się z naszym asortymentem i złóż zamówienie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Aktywne filtry