Akcesoria

Akcesoria motocyklowe to sprzęt, bez którego nie może obejść się żaden kierowca motocykla. To właśnie dzięki odpowiednim akcesoriom można zwiększyć komfort temperaturowy oraz zabezpieczyć się przed skutkami kolizji drogowej. W niebezpiecznych sytuacjach pomogą Ci nasze protektory, które są wykonane z wytrzymałego poliuretanu. Mając je na swoich kolanach, biodrach i łokciach unikniesz przetarć skóry i nieprzyjemnych stłuczeń. W chłodniejsze dni na pewno przydadzą Ci się z kolei pasy nerkowe oraz osłony przeciwdeszczowe. Produkty te są wykonane z nieprzemakalnych i oddychających materiałów.

Doskonały prezent dla każdego motocyklisty

Akcesoria motocyklowe to zawsze wspaniały pomysł na prezent. Przeważnie nie są one drogie, a na dodatek gwarantują bardzo wiele korzyści.  W przypadku ochraniaczy bardzo istotne jest czy posiadają one odpowiednie certyfikaty poświadczające ich wytrzymałość. Jeśli natomiast planujesz zakup motocyklowych akcesoriów przeciwdeszczowych, to koniecznie sprawdź, z jakiej tkaniny są zrobione.

 

Jeśli masz wrażenie, że Twój chłopak albo przyjaciel ma już wszystkie możliwe gadżety, poszukaj akcesoriów na motocykl. W naszej ofercie znajdziesz m.in. skórzane kufry motocyklowe oraz stylowe torby, które podkreślą unikalny charakter maszyny.

Akcesoria zimowe

Żaby zabezpieczyć się przed zimowym mrozem, warto kupić odpowiednie akcesoria zimowe na motor. Doskonałą propozycją będzie kołnierz wykonany z neoprenu. Materiał ten podnosi temperaturę osłoniętej części ciała, jednak nie przyczynia się do jej przegrzania – neopren to materiał, który oddycha. Sezon zimowy pomogą Ci przetrwać również ochraniacze na szyję oraz na kolana, które będą Cię ogrzewać i jednocześnie chronić przed wiatrem.

 

Kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera, chłód odczuwalny podczas jazdy jest kilkakrotnie większy. Dlatego doskonałym uzupełnieniem zimowego ekwipunku będzie odzież termoaktywna. W naszej ofercie znajdziesz m.in. rękawice zimowe, które osłonią Twoje dłonie.

Aktywne filtry