Enduro/Cross

Buty motocyklowe Enduro

Buty motocyklowe Enduro i Cross powinny charakteryzować się nadzwyczajną wytrzymałością – mają za zadanie ochronić nogę motocyklisty w najbardziej wymagającej odmianie jego ukochanego sportu. Dzięki sztywnej konstrukcji, wyposażonej w wiele różnorodnych wzmocnień, protektorów i ochraniaczy, dobre buty motocyklowe Enduro i Cross wytrzymają zderzenia między innymi z:

  • gałęziami,
  • pniami,
  • kamieniami,

Dzięki temu stanowią skuteczne zabezpieczenie nogi przed skręceniem lub podczas upadku. Pomimo masywnej konstrukcji tego typu obuwie pozwala na precyzyjne wyczucie motocykla, a co za tym idzie – na sukcesywne polepszanie swoich wyników na trasach motocrossowych.

Buty motocyklowe Cross

Buty motocyklowe Cross i Enduro gwarantują również użytkownikom wypracowanie indywidualnego stylu, pozwalającego na wyróżnienie się wśród innych motocyklistów. Oprócz tego, że są jednym z najwyższych modeli obuwia motocyklowego dostępnym na rynku, wyróżniają się też szeroką gamą kolorów i nadruków, które można wziąć pod uwagę podczas kompletowania stroju na motocross. W naszej ofercie znajdują się buty motocyklowe Cross i Enduro uznanych producentów, takich jak: Rida, Maverik, Vanucci, Fox, Alpinestars i wiele innych. Jeżeli nie jesteś pewien, które obuwie wybrać – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Konsultant z przyjemnością udzieli porady dotyczącej zarówno bezpieczeństwa i wygody, jak i wyglądu dobieranego produktu w rozmowie telefonicznej lub poprzez wiadomość e-mail.

Aktywne filtry