Kaski rowerowe

U nas możesz liczyć na dostęp do nowoczesnych kasków rowerowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. To podstawowy element wyposażenia rowerzystów. Kask chroni głowę i powinien być nakładany zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w warunkach ekstremalnych. Tak samo, jak w przypadku kasków motocyklowych, kluczowe jest jego odpowiednie dopasowanie. Najważniejsze jest dobranie rozmiaru kasku do obwodu oraz kształtu głowy. Oferujemy kaski w różnych rozmiarach.

Dostępne w naszej ofercie kaski rowerowe zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas jazdy, a także wygody. Rekomendowane są nie tylko dzieciom, które podczas nauki narażone są na liczne upadki, ale wszystkim rowerzystom.

Oferujemy kaski rowerowe, które spełniają wszystkie normy i wyróżniają się estetycznym designem.

Jaki wybrać kask rowerowy?

Odpowiednio dobrany kask rowerowy powinien przede wszystkim dobrze leżeć. Każdy doświadczony rowerzysta wskaże, że odpowiedni kask to taki, który jest:

  • lekki,
  • aerodynamiczny;
  • wyposażony w otwory wentylacyjne;
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów;
  • twardy i wytrzymały.

Jazda na rowerze ma być przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna. Kask i inne akcesoria chronią nas przed groźnymi konsekwencjami upadków i kolizji.

Aktywne filtry