Zima

Siarczysty mróz potrafi uprzykrzyć życie niejednemu motocykliście. Żeby się z nim uporać, warto kupić skuteczne zimowe rękawice motocyklowe. Jednak jak takie znaleźć? Wystarczy przyjrzeć się naszej ofercie. Nasze rękawice wykonane są z wysokiej jakości skóry: bydlęcej, koziej lub kangurzej, która doskonale chroni dłonie przed silnymi podmuchami wiatru. Produkty są nią pokryte również od wewnętrznej strony. Ta część jest jednak odporna na ścieranie się, więc możecie swobodnie korzystać z nich podczas kierowania motocyklem. Produkty są wzmocnione na nadgarstkach i na palcach.

 

Jeśli szukasz rękawic motocyklowych na zimę w niestandardowych rozmiarach, to w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy zarówno mniejsze artykuły w rozmiarze S, jak i ich większe odpowiedniki XXXL. Większość z nich ma zapięcia, dzięki którym możesz dopasować je do swojej dłoni, tak, by materiał dokładnie przylegał do ciała.

Ochrona przed wodą i potem

Gwarantujemy, że Twoje dłonie nie będą się pocić w naszych rękawicach. To dzięki temu, że są one wyposażone w membrany Hipora, które gwarantują wymianę powietrza. Specjalna technologia poliuretanowa sprawia z kolei, że rękawice zimowe są odporne na wodę. Możesz ich zatem używać bez obaw o ich przemoczenie nawet podczas rzęsistej ulewy.

Ocieplenie na skrajne mrozy

W naszej ofercie znajdziesz zimowe rękawice motocyklowe ocieplone grubą warstwą tkaniny syntetycznej Tinsulate. Materiał ten jest używany przez wielu zawodowych sportowców jeżdżących na nartach i na łyżwach. Dlaczego? Ponieważ Tinsulate stworzony jest z mikrowłókien kumulujących cząsteczki powietrza na niewielkiej powierzchni. To z kolei przekłada się na magazynowanie ciepła wewnątrz rękawic.

Mikrowłókna to jednak nie tylko doskonała izolacja. Rękawice zawierające tkaninę Tinsulate są lekkie i oddychające. Dzięki temu nie musisz się obawiać tego, że w rękawicach będzie Ci zbyt gorąco!

Aktywne filtry