Kufry motocyklowe

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów transportu bagażu na dłuższych dystansach są kufry motocyklowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest przewiezienie dużej ilości bagażu bez obaw o jego uszkodzenie czy zgubienie. Pamiętaj jednak o właściwym zamocowaniu kufrów do ramy lub nadwozia motocykla – źle zamontowane kufry mogą okazać się dużym zagrożeniem zarówno dla Ciebie, jak i innych uczestników ruchu.

Standardowy zestaw kufrów motocyklowych na dłuższą trasę składa się z kufra centralnego umieszczonego za siedzeniem pasażera, jak również dwóch identycznych kufrów bocznych montowanych po obu stronach motocykla. Taki zestaw pozwala na zabranie ze sobą bagażu o łącznej wadze kilkudziesięciu kilogramów, a także równomierne rozłożenie mas po obu stronach motocykla, co umożliwia zachowanie należytej równowagi podczas jazdy. Jeśli nie planujesz długich wypraw w najbliższym czasie, możesz zaopatrzyć się wyłącznie w kufer centralny, w którym z powodzeniem zmieści się chociażby kask.

Skórzane kufry motocyklowe

Posiadacz choppera czy cruisera nie zadowoli się byle jaki kufrem motocyklowym. Dla fanów motocykli celujących w klasyczny styl przygotowaliśmy szeroką ofertę skórzanych kufrów motocyklowych o różnej pojemności. Duże skórzane kufry z klamrami, ćwiekami i frędzlami umożliwiają personalizację Twojego motocykla, a zarazem podkreślenie jego wyjątkowego charakteru. Jednocześnie kufry skórzane zachowują wszystkie zalety charakterystyczne dla kufrów z tworzywa sztucznego i aluminium.

Kufry motocyklowe wpływają na sposób prowadzenia motoru!

Po zamontowaniu kufrów motocyklowych warto pamiętać, że dodatkowe obciążenie wpływa na sposób jazdy. Środek ciężkości może ulec przemieszczeniu, co z kolei może utrudnić manewrowanie maszyną na zakrętach. Duży ekwipunek ogranicza również moc motocykla. Wyprzedzanie, tak samo jak hamowanie, będzie trwać dłużej niż zwykle.

 

Co więcej, objuczony motocykl jest szerszy. Pamiętaj o tym, gdy będziesz próbował przejeżdżać między samochodami stojącymi w korku. Zanim wyjedziesz w trasę, wyreguluj zawieszenie, by motocykl nie dobijał na wybojach.

Kufry motocyklowe zamykane na klucz

Dostępne w naszej ofercie kufry motocyklowe zamykane są na klucz. Jest to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, które umożliwia szybkie schowanie i wyjęcie bagażu. Zamknięty na klucz kufer jest niemożliwy do zdjęcia ze stelażu. Zamykane na klucz kufry motocyklowe polecamy wszystkim, którzy planują długie i dalekie wycieczki swoim jednośladem. Zmieścisz w nich wszystko, co potrzebne, a w razie konieczności łatwo zdemontujesz.

W naszej ofercie znajdziesz ciekawe akcesoria oraz profesjonalną odzież motocyklową. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę, zaopatrz się nie tylko w kufry, ale przede wszystkim w kask, obuwie kurtkę i spodnie motocyklowe.

Skórzane kufry motocyklowe o różnych pojemnościach

Oferujemy skórzane kufry motocyklowe o różnych pojemność, w których zmieścisz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Nasze produkty wyróżniają się m.in.:

  • wysoką jakością wykonania;
  • systemem Monokey;
  • estetycznym designem;
  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów.

Pojemne kufry mogą towarzyszyć Ci na co dzień lub tylko podczas dłuższej podróży. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt odpowiedni dla siebie. Zachęcamy do składania zamówień.

Aktywne filtry