Otwarte i Jet

Kaski otwarte to synonim wyjątkowego stylu i wolności. Jeśli lubisz dobrze wyglądać i cenisz m.in. możliwość noszenia okularów przeciwsłonecznych podczas jazdy, to pokochasz kaski typu jet. Ten rodzaj zabezpieczenia głowy jest lekki, ponieważ nie ma zabudowanej części szczękowej. Można się w nim swobodnie porozumiewać. Na postoju nie musisz zdejmować kasku, by odebrać telefon.

 

Maksymalny poziom bezpieczeństwa

Nasze kaski otwarte zostały stworzone przez najbardziej cenionych producentów: Seca, Nishua czy Soxon. Ich wytrzymałe skorupy są wykonane z tworzyw, które zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa podczas wolniejszej jazdy. Niektóre produkty, takie jak kask Seca Mirage, są wyposażone w dodatkowe wypełnienie absorpcyjne, które podczas kolizji pochłania część uderzenia, chroniąc Twoją głowę.

 

Doskonała widoczność

Jeśli zależy Ci na jak największej widoczności, to nasze produkty bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania. Zamontowane w nich szybki nie ograniczają pola widzenia. Dzięki nim możesz obserwować drogę i jednocześnie czytać informacje na desce rozdzielczej.

 

Bogactwo kolorów i wzorów

Kask, który pasuje do motoru, robi piorunujące wrażenie. W naszej ofercie znajdziesz produkty w najróżniejszych kolorach, malowane lakierem matowym lub połyskującym. Różnorodność kolorów to jednak nie wszystko. Kaski są zaprojektowane w różnych stylach: retro, militarnym czy sportowym. Wśród nich z pewnością znajdziesz taki, który będzie pasować do Twojej maszyny!

Kto powinien jeździć w kasku otwartym?

Kaski, które nie mają części szczękowej, kojarzą się przede wszystkim z kierowcami skuterów i wolniejszych motocykli. Nie bez powodu. Kask otwarty jest wyjątkowo stylowy i bardzo funkcjonalny, jednak przy szybkiej jeździe nie zagwarantuje Ci tak dużego bezpieczeństwa, jak wzmocniony kask integralny. Jeśli używasz motocykla lub skutera głównie do dojeżdżania do pracy w godzinach szczytu, ten rodzaj zabezpieczenia wystarczy. Pamiętaj jednak, że nie jest to odpowiednie zabezpieczenie do szybkiej jazdy!

Kaski otwarte dla kobiet i mężczyzn

Dostępny w naszej ofercie kask otwarty, nazywany również kaskiem open face, przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Zarówno Panowie, jak i Panie znajdują u nas model dopasowany do obwodu głowy i innych indywidualnych preferencji. Nasz asortyment zróżnicowany jest pod względem rozmiaru i koloru. Odpowiedni dla siebie model kasku znajdują zarówno zwolennicy klasyki, jak i osoby poszukujące oryginalnych wzorów.

Kaski otwarte i kaski typu Jet dla kobiet i mężczyzn chronią głowę, jednak nie zakrywa oczu, szczęki i podbródka. Są szczególnie polecany do jazdy miejskiej i rekreacyjnej. Pamiętaj, aby wybierać kask nie tylko według gustu, ale przede wszystkim zgodnie z preferowanym stylem jazdy.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Możesz liczyć na konkurencyjne ceny i rabaty.

Aktywne filtry