Kamizelki

Kamizelka motocyklowa to doskonałe okrycie dla tych osób, które nie są fanami obcisłych kombinezonów. Jest lekka, przewiewna i niezwykle stylowa. W naszym asortymencie znajdziesz kamizelki w różnych rozmiarach, zapinane zamkiem błyskawicznym oraz na nawy. Niektóre produkty mają sznurowane boki, które można dopasować do swojej sylwetki.

 

W X-moto znajdziesz także kamizelki skórzane, które będą doskonale komponować się z ciężkimi chopperami. Są wytrzymałe, elastyczne, a odpowiednio pielęgnowane będą lśnić. W takiej kamizelce będziesz wyglądać jak prawdziwy król szos! Jeśli zależy Ci na spersonalizowaniu produktu, to na pewno ucieszy Cię, że na kamizelkach znajduje się miejsce na klubowe przypinki, którymi możesz udoskonalić swój ciuch.

Skórzane kamizelki dla fanów ciężkich motorów

Kamizelka motocyklowa to element garderoby, na który pozwalają sobie głównie motocykliści o sprecyzowanym, wyszukanym guście. Noszenie jej pozwala podkreślić atuty dobrze zbudowanego ciała i jednocześnie oryginalny styl właściciela motocykla.

 

Jednym z produktów, który uwielbiają nasi klienci, jest kamizelka ze skóry bydlęcej. Materiał ten zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne, chroniąc kierowcę przed chłodem. Ponadto skóra ta jest bardzo elastyczna i tym samym odporna na powstawanie pęknięć czy przetarć. Można swobodnie korzystać z niej przez cały rok bez obaw o to, że się zniszczy.

Styl i bezpieczeństwo

Kamizelki to nie tylko stylowy element garderoby. To również produkt, który może zwiększyć Twoje bezpieczeństwo na drodze. Wybierając kamizelki z taśmami odblaskowymi, znacznie poprawiasz swoją widoczność. Odblaski odbijają bowiem światło, sprawiając, że można je dostrzec nawet z odległości 150 metrów!

Aktywne filtry